Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Kotórz Mały - Ogłoszenia sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

122 640 zł730 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (nr. 6) położona w zacisznej i sielskiej miejscowości Kotórz Mały, w gminie Turawa. W linii prostej niecałe 2 km od jeziora turawskiego! Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 093 m² 209,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

UL. 1 maja | przy nowej ścieżce rowerowej | działka Z prądem blisko jeziora turawskiego -1,5km! Działka położona jest tuż przy planowanej nowej ścieżce rowerowej, co stanowi duży atut zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 010 m² 246,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10,5 ara, położona w miejscowości Kotórz Mały (gmina Turawa) w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł28 601 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

~~~działka 2,86ha na sprzedaż~~~ Lokalizacja: kotórz Mały Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - oznaczona m.in symbolem E-5UMN (przeznaczenie podstawowe: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ekskluzywna działka rezydencjonalna 50 arów z mpzp (mn) w Kotorzu Małym, 15 minut od Opola Wyjątkowa propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł10 344 m² 193,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren o pow. ponad 1ha w tym ok70a pod budynki jednorodzinne łącznie 8 działek. Ważny mpzp , media przy działkach : prąd, woda, kanalizacja, światłowód. Do sprzedaży cały teren - cena.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 10,10a - cena ofertowa : 250 000zł. + vat ? do wyjaśnienia. lub 20,20a - 500 000zł. + vat ? do wyjaśnienia. Lub ponad 1ha w tym ok70a pod budynki jednorodzinne łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 399 m² 113,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Kotorzu Małym, o powierzchni 4399 m2. Nieruchomość znajduje się tuż przy drodze z bardzo niewielkim lub właściwie żadnym natężeniem.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł940 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo ładna niezabudowana działka gruntu o powierzchni 940m2. Położona w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Kotórz Mały przy ul. Lazurowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

276 750 zł1 790 m² 154,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w wsi Kotórz Mały. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach ok 23m x 88m. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 180 m² 215,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę z dużym potencjałem inwestycyjnym zlokalizowaną w doskonałym miejscu w Kotorzu Małym! Nieruchomość liczy 0,4180 ha i jest niezabudowana. Położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Kotórz Mały,opolskie

319 000 zł3 600 m² 88,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponuję na sprzedaż teren znajdującąysię w miejscowości Kotórz Mały. Teren: - teren składający się z dwóch działek o kształcie regularnym, zbliżonym do prostokąta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

1 500 000 zł18 900 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo mam przyjemność zaprezentować Państwu nie zwykłą nieruchomość stanowiącą działkę gruntu o pow 18900 m2 w doskonałej cenie. Cena stanowi połowę rynkowej ceny takiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

198 000 zł2 390 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek na sprzedaż w Kotorzu Małym. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 23,90 ar w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

684 000 zł17 100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować ofertę skierowaną do inwestora , który posiada pomysł na zabudowę mieszkaniową - jednorodzinną z garażami. Nieruchomość składa się z kilku działek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Kotórz Mały,opolskie

490 000 zł3 600 m² 136,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 36 arów, położona w miejscowości Kotórz Mały w gminie Turawa. Kształt działki to prostokąt o łącznych wymiarach 29,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krótka

Kotórz Mały,opolskie

499 000 zł4 399 m² 113,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Kotórz Mały,opolskie

450 000 zł3 830 m² 117,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Kotórz Mały. Działka ma regularny kształt, co ułatwia projektowanie przyszłej inwestycji. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Kotórz Mały,opolskie

225 000 zł1 600 m² 140,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo jedynie poprzez Nasze Biuro możecie Państwo nabyć atrakcyjną działkę budowlaną - mieszkaniową z możliwością prowadzenia również usług. Działka ma powierzchnię 1600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

179 000 zł2 062 m² 86,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki W gminie turawa? Odległość do Jeziora Turawskiego mniej niż 2 km! Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Kotórz Mały, gm. Turawa. Powierzchnia: 20,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

120 000 zł834 m² 143,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 8,34a położona w miejscowości Kotórz Mały w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Mpzp ; tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z wyposażeniem technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Kotórz Mały,opolskie

225 000 zł1 600 m² 141 zł/m²

 

 

 

Kotórz Mały,opolskie

190 000 zł2 083 m² 91,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Kotórz Mały, gm. Turawa. Zlokalizowana 3 km od Jeziora Turawskiego! Powierzchnia działki wynosi 20,83a Kształt: prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

1 187 900 zł7 424 m² 160,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Kotórz Mały (gm. Turawa). W linii prostej niecałe 2 km od jeziora turawskiego! Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

550 000 zł6 806 m² 80,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz działki budowlanej niedaleko Opola, pod zabudowę jednorodzinną to oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: działka o powierzchni 68.06 ara ( według geoportalu prawie 90a) znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

90 000 zł820 m² 109,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 820m2 w Kotorzu Małym. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem 2 mn, tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

1 990 000 zł18 081 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży malowniczą działkę położoną w Kotorzu Małym. Nieruchomość o powierzchni całkowitej około 1,80 h w tym 1,61 arów działki z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

125 000 zł1 734 m² 72,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jeśli szukasz działki budowlanej niedaleko Opola, to oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: działka o powierzchni 17,34 ara znajduje się w Kotorzu Małym w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

127 500 zł1 496 m² 85,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki budowlanej położonej w Kotorzu Małym, gmina Turawa, o powierzchni ok 15a. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kotórz Mały,opolskie

90 000 zł1 100 m² 81,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do sprzedaży trzy działki budowlane każda o pow. 11 ar. w Kotorzu Małym. Atrakcyjna, cicha okolica. W pobliżu las, łąki i Jezioro Turawskie. Odległość do Opola 9 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

120 000 zł800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży trzy ładne działki budowlane o powierzchni 8 ar. i dwie działki po 5 arów. Jest możliwość kupna dwóch działek - po 5ar. Działki w kształcie prostokąta ( woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

160 000 zł924 m² 173,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjnie położona działka budowlana, przy lesie , o powierzchni 924 m2, usytuowana w Kotorzu Małym. Działka w kształcie prostokąta, położona w sąsiedztwie innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

129 000 zł3 295 m² 39,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 32,95 ara położona w Kotorzu Małym, ok. 8 km od Opola. Działka prostokątna, płaska, atrakcyjnie położona, w pobliżu drogi asfaltowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

130 000 zł1 354 m² 96,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę budowlaną, w miejscowości Kotórz Mały. Działka w kształcie prostokąta. Do działki doprowadzona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Boiskowa

Kotórz Mały,opolskie

119 500 zł2 390 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w gminie Turawa we wsi Kotórz Mały zlokalizowana przy ulicy Boiskowej. Składa się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

280 000 zł2 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż o pow. 20 arów w miejscowości Kotórz Mały, gmina Turawa, woj. opolskie. Przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Wymiary działki: ok 50x40. Teren płaski, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

72 000 zł1 206 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! Zachęcam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki położonej w Kotorzu Małym. Powierzchnia działki wynosi 12 arów z możliwością dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

82 000 zł1 600 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! Zachęcam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki położonej w Kotorzu Małym. Obszar składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ogrodowa

Kotórz Mały,opolskie

35 750 zł650 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W swojej ofercie posiadamy 9 działek budowlanych mieszczących się w Kotorzu Małym gmina Turawa. Działki o powierzchni: 6,5 ara, 9,6 ara, 12 ara, 10ara, 11 ara Cena za 1 ar 5.500zł Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kotórz Mały

Kotórz Mały,opolskie

155 000 zł2 990 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W swojej ofercie posiadamy działkę rolną o powierzchni 0,2990 ha zlokalizowaną w Kotorzu Małym. Działka o wymiarach ok. 24m x 151m. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Opolska

Kotórz Mały,opolskie

150 000 zł1 495 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 14,95ar zlokalizowana przy głównej ulicy w Kotorzu Małym. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem D-3umn , co oznacza teren.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij